
Клітка для хом'яка синя звичайна проста. Д21,5хШ15,5хВ14,5 см. Клітини та аксесуари для гризунів і птахів.
396 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40602JXG
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хом'яки — ніжні та чутливі тварини, тому важливо забезпечити їм комфортні умови. Клітка звичайна для хом'яків — ідеальне рішення для забезпечення комфорту та безпеки ваших маленьких друзів. Матеріал переноски міцний (залізний дріт) і не помітить виступів, які можуть завдати шкоди хом'яку. Хом'як надійно захищений всередині конструкції, не зможе втекти або дістати травму. Клітка забезпечує достатню вентиляцію, гарантуючи гарну циркуляцію повітря, що дає змогу уникнути накопичення тепла та виникнення теплового стресу.
Особливості:
- міцний матеріал
- надійний захист гризуна
- достатня вентиляція
- ручка для підвішування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клітка |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Вид тварин | Грызуны |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


