
Крісло лежанка автомобільне сіре для перевезення тварин. Д55хШ55хВ33 см.
1 471 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте зручний і стильний спосіб транспортування вашого вихованця? Автомобільне крісло-лежанка для собак і кішок гарантує безпеку та комфорт під час подорожі. Крісло обладнане пристроєм для кріплення ременя безпеки, що дає змогу швидко закріпити його на автомобільному сидінні та гарантувати безпеку вашого вихованця під час поїздки. Лежанка виготовлена з м'якого та зручного флісу North Pole. Подушка з тканини Оксфорд із пластиковим нековзним дном запобігає зміщенню.
ОСОБЛИВОСТІ:
- автомобільне крісло для тварин
- комфортність перевезення
- ремінь безпеки
- м'яка та міцна тканина
- нековзна подушка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Тип | Кресло в автомобиль |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 55 см |
| Довжина: | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴






