
Коляска зелена для перевезення тварин складана з амортизацією. Д65хШ42хВ94 см. Максимальна вага тварини: 10 кг.
4 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40707LX7
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте зручний і стильний спосіб транспортування вашого вихованця? Складана коляска для тварин ідеально підходить для перевезення цуценят, хворих або літніх собак, а також кішок. Має вентиляційні сітки, високоякісні шини та легкий механізм складання "тростина" для компактного зберігання. Коляска виготовлена з міцної, водонепроникної тканини Oxford, що дихає.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комфортність перевезення
- водонепроникна
- повітропроникна
- з амортизацією
- складана конструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Візок |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 940 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴





