
Сумка Переноска м'ятно-зелена для тварин із вентиляцією та ременем через плече. Д37хШ22хВ20 см. Максимальна вага: 25 кг.
1 061 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40707YE2
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подорожуйте з вихованцем комфортно. Сумка-переноска виготовлена з міцного поліестеру із сітчастими вставками для вентиляції й огляду. Обладнана плечовим ременем і міцними ручками для зручного перенесення. Застібка-блискавка дає змогу легко й без проблем помістити вихованця всередину. Вентиляційні решітки забезпечують циркуляцію повітря.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комфорт перенесення
- великі вікна для повітря, вентиляції
- регульований ремінь і ручки на липучці
- екологічно чистий матеріал
- високий ступінь зносостійкості
- перевезення тварини за будь-якої погоди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Птахи, Кішки |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴





