
Сумка Переноска рожева в смужку Nobleza для перенесення собак і кішок з плечовим ременем 53х27х23 см. 4 кг.
1 198 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40707REC
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подорожуйте з вихованцем зручно. Ця дорожня сумка ідеально підійде тим, хто мандрує зі своєю кішкою. Оснащена достатньою вентиляцією, що забезпечує надходження достатньої кількості свіжого повітря до дорожньої сумки. Дорожню сумку можна відкрити за допомогою блискавки збоку. Оснащена 2 відділеннями для зберігання речей з боків, включаючи утримувач для пляшки з водою. Це означає, що у вас завжди під рукою буде питна вода для вашого вихованця. Дорожня сумка також оснащена ременем для перенесення, тому ви можете носити її на плечі.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комфорт перенесення
- вентиляція та повітропроникність
- ремінь регулюється
- экологічно чистий матеріал
- високий ступінь зносостійкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴





