
Будиночок лежанка Nobleza для тварин із поліестеру з принтом кісточки в асортименті. Д53хШ50хВ43 см. Спальні місця для тварин.
1 447 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B407033OK
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраще улюбленим вихованцям, які потребують особистого простору. Завдяки лаконічному сучасному дизайну будиночок Nobleza стане прикрасою інтер'єру та найулюбленішим куточком вашої кішки. Забезпечує тварині затишне місце для сну або відпочинку, захищаючи його простір. Виготовлений із високоякісного поліестеру — міцного та м'якого матеріалу, який добре пропускає повітря, прекрасно тримає форму та не накопичує пил.
ОСОБЛИВОСТІ:
- високоякісний поліестер
- зберігає тепло
- комфорт і затишок
- напівгерметичний
- дизайн із друкованими візерунками
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | L |
| Розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴




