
Будиночок намет повстяний для котів Nobleza. Лежанка-дряпка. Д59хШ50хВ70 см.
1 563 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40303JA2
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраще улюбленим вихованцям, які потребують особистого простору. Завдяки незвичайному сучасному дизайну будиночок-намет повстяний Nobleza стане прикрасою інтер'єру та найулюбленішим куточком вашої кішки. Напівзакрита конструкція намету забезпечує відчуття безпеки. Виготовлений із високоякісної повсті - міцного та м'якого матеріалу, який добре пропускає повітря, прекрасно тримає форму та не накопичує пил. Перфорований верх, не дає зсідання.
ОСОБЛИВОСТІ:
- високоякісна повсть
- стійка конструкція
- протиковзне дно
- комфорт і затишок
- легко переться й чиститься
- сучасний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 563 ₴





