
Совок кліпса чорний для прибирання за тваринами. Д32хШ23 см. Д43,5хШ11хВ10,5 см.
343 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B4070411K
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Совок-кліпса з довгою ручкою для прибирання за тваринами забезпечить максимальну зручність під час прогулянки з вихованцем. Совок підійде для збирання екскрементів на різних поверхнях, включно з травою та бетоном. Довга ручка-кільце (приблизно 43,5 см) дає змогу прибирати, не нахиляючись. Совок обладнаний пружинним механізмом, що дає змогу керувати совком однією рукою.
Особливості:
- АБС-пластик і сталь
- зручна ручка-кільце
- пружинний механізм
- простота використання
- чистота та гігієнічність
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 435 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Основний догляд |
| Кількість штук | 1 шт. |
| Вікова група | Без обмежень |
| Призначення | Для відходів |
| Тип | Совок-кліпса |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Совок-кліпса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴




