
Миска для котів зелена низька розбірна з кутом нахилу. 200 мл. Д22хШ19хВ9,4 см. Годівниці та поїлки для тварин.
248 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40303P8G
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Здорова тварина – щасливий господар. Миска Nobleza з пологим нахилом 15° сприяє здоровому травленню, допомагаючи їжі вільно просуватися травним трактом. Це знижує ризик блювання та проблем із травленням. Широка та неглибока конструкція чаші усуває проблему так званої втоми вусів. Чутливі вуса кішки не стикаються зі стінками миски, що перетворює процес прийому їжі на задоволення, а не на випробування. Розбірна конструкція миски робить чистку швидкою та зручною.
ОСОБЛИВОСТІ:
- зменшує навантаження на хребет та суглоби
- сприяє здоровому травленню
- усуває "втому вусів"
- розбірная конструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миска |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 0.2 л |
| Форма | Кругла |
| Особливості | Складна конструкція, Одинарна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴




