
Совок рожевий круглий для котячого лотка та прибирання відходів. Д29,5хШ13,4хВ4,7 см. Туалетні лотки та аксесуари.
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40304Z4K
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий рожевий совок для прибирання відходів стане чудовим помічником у будинку, саду або на прогулянці, даючи змогу швидко впоратися з безладом, залишеним тваринами . Дає змогу позбутися забруднень, не торкаючись до них. Спростовує догляд за туалетом хатнього вихованця. Виготовлений із якісного поліпропілену, який не гнеться, не ламається, не вбирає запахи, совок легко миється, має тривалий термін експлуатації та довго не втрачає зовнішній вигляд. Округла форма забезпечує гарне захоплення й заощаджує зусилля під час використання.
Особливості:
- міцний матеріал
- підходить для всіх типів наповнювача
- простота використання
- зручна форма
- не вбирає запахи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лопатка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Основний догляд |
| Кількість штук | 1 шт. |
| Вікова група | Без обмежень |
| Призначення | Прибирання лотка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


