
Набір дерев'яних одноразових паличок для кави, чаю, морозива 100 шт. 11 см. Одноразовий посуд.
48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2407102
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яні одноразові палички для перемішування кави виготовлені з натурального дерева, відшліфовані, висушені, мають округлі краї, без барвників і хімічної обробки. Дерев'яна паличка, на відміну від пластикової, не виділяє токсинів у гарячий напій, не змінює форму та під час утилізації, не шкодить довкіллю.
Ціна вказана за набір (у наборі — 100 штук).
ОСОБЛИВОСТІ:
- з натурального дерева
- для холодних і гарячих напоїв
- не деформуються
- легкі та міцні
- екологічні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Мішалка |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Натуральне Дерево |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Нове |
| Кришка | Немає |
| Кількість у наборі | 100 шт. |
| Тип ємності | Мешалка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | немає |
| Тематика декору, малюнка | Однотонні |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Ложечка | немає |
| Подарункове паковання | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика изделия | Свято |
| Світиться в темряві | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴


