
Скатертина спідниця святкова прямокутна біла пластикова. 73х426 см. Сервірувальні скатертини, серветки
223 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DG0029
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова скатертина-спідниця — дуже практична та красива деталь прикрашання святкового столу. Скатертина допоможе не тільки яскраво оформити святковий стіл, але й підтримати загальну колірну гаму та тематику Вашого свята. Виготовлена з міцного пластику, ця спідниця вонепроникна та потовщена, що забезпечує міцну та надійну посадку на стіл.
ОСОБЛИВОСТІ:
- прямокутна
- водонепроникна та потовщена
- багатофункційна
- стильний декор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Принти, візерунки | Однотонний |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Візерунки та принти | Однотонний |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 426 см |
| Ширина скатертини | 73 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 180 см |
| Ширина доріжки | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Призначення | Декор |
| Тематика изделия | Однотонний |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Тип ємності | Скатертина |
| Підходить для миття в посудомийній машині | немає |
| Тематика декору, малюнка | Однотонні |
| Використання в мікрохвильовці | немає |
| Ложечка | немає |
| Світиться в темряві | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴


