
Скатертина святкова прямокутна поліетиленова для гендер паті. GIRL or BOY. 108х180 см. Сервірувальні скатертини, серветки
77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DG0127
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скатертина виготовлена з якісного поліетилену, має розмір 180х108 см. Принт на скатертині у формі синього — рожевого малюнка з написом girl or boy. Ідеально підійде для вечірки з виявлення полу дитини.
Ціна вказана за одну штуку.
ОСОБЛИВОСТІ:
- прямокутна
- яскравий тематичний принт
- праздничній декор
- стильний подарунок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Різні кольори |
| Принти, візерунки | Дитячі |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Візерунки та принти | Малюнок |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 180 см |
| Ширина скатертини | 108 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 180 см |
| Ширина доріжки | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
| Призначення | На стіл |
| Тематика изделия | Гендер-пати |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Тип ємності | Скатертина |
| Підходить для миття в посудомийній машині | немає |
| Тематика декору, малюнка | Свято |
| Використання в мікрохвильовці | немає |
| Ложечка | немає |
| Світиться в темряві | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴


