
Лампадка для свічки великодня скляна з кришкою та рельєфним візерунком в асортименті 4 шт. Свечи.
192 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 62456569
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великодень — прекрасне та світле свято. Великодні лампадки допоможуть прикрасити будинок до свята. Лампадка — великодня прикраса, яка підійде для декорування будинку, Ваших кошиків, святкового столу або камінів. Лампадка допоможе створити справжню атмосферу домашнього свята, затишку та очікування дива.
Ціна вказана за набір (у наборі — 4 шт.).
ОСОБЛИВОСТІ:
- 8 годин горіння
- скляна з кришкою
- можливість заміни свічки
- 4 кольори: жовтий, фіолетовий, червоний, синій
- святковий декор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
| Ароматизована | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Час горіння | 8 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 80 мм |
| Ширина свічки | 80 мм |
| Висота свічки | 110 мм |
| Напис | Ні |
| Тип свічки | Великодня |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Стекло |
| Водонепроникний корпус | Да |
| Комплектація батарейками | Немає |
| Тип живлення свічки | гнюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴/комплект




