
Килимок для тварин охолоджувальний із гелевим прошарком прямокутний із принтом крапельки. Д65хШ55хВ5 см.
1 031 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B407034AJ
Охолодна підставка для домашніх тварин - ефективний спосіб швидко регулювати температуру вашого чотирилапого друга. Він наповнений безпечним охолоджуючим гелем, тому забезпечить комфорт у спекотні дні та не викличе подразнення чи алергії. Він діє шляхом тиску, охолоджуючи шкіру та забезпечуючи приємний охолодний ефект протягом 4 годин. Після цього досить невеликої перерви, і гелевий килимок знову готовий до використання.
Килимок можна розмістити на будь-якій поверхні: на підлозі, у ліжку, у вольєрі або на автокріслі. Килимок можна використовувати в тінистому місці в саду, на терасі або балконі. Приємна прохолода забезпечить комфортний відпочинок та допоможе полегшити біль вашому вихованцю після операції, хірургічного втручання чи травми. Охолодна підставка також відмінно підійде власникам, якщо розмістити її, наприклад, на сидінні автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комфортне охолодження у спеку
- багатофункціональний
- 4 години охолодження
- экологічно чистий матеріал
- безпечний та міцний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підстилка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Розмір одягу для тварин | 0 |
| Тварина | Коти |
| Тип виробу | Килимок |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Тип чохла | Килимок |
| Розмір чохла | 0 |
- Ціна: 1 031 ₴




