
Туалет для котів Nobleza з лопаточкою та вбудованою педаллю збору помаранчево-жовтий. Д50хШ40хВ20 см. Котячі лотки-туалети.
1 069 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40304Z4P
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ми за чистоту в домі. Ви теж? Тоді лоток Nobleza для котів. Внутрішня огорожа запобігає розбризкуванню котячого наповнювача. Циркуляційна система та великий простір зменшують кількість бактерій. Гладке дно лотка легко чиститься й запобігає прилипанню екскрементів. Вбудована конструкція педалі для збирання наповнювача дає змогу кішці легко прибрати наповнювач, який застряг у лапках, після того, як вона наступить на нього.Туалет-лоток для котів виготовлений із якісного міцного пластику. Легко миється водою.
До комплекту входить білий совок.
ОСОБЛИВОСТІ:
- вбудована педаль для очищення лапок
- зручність у використанні
- безпечний для тварини
- екологічно чистий матеріал
- високий ступінь зносостійкості
- ергономічний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Форма | Овал |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴


