
Переноска Бокс Контейнер чорна із залізними дверима для хатніх тварин. Д48хШ31хВ30 см. Максимальна вага: 5 кг.
1 520 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40707S0L
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нековзна клітка для перевезення тварин ідеально підходить для перевезення дрібних хатніх тварин до ветеринара, поїздок на поїзді або автомобілі. Її можна використовувати як у подорожі, так і вдома. Стійка до вичавлювання та стирання. Вентиляційні отвори дають змогу вихованцям вільно дихати. Подвійна ручка зручна та міцна. Внутрішній простір просторий, тому домашні тварини можуть вільно переміщатися. Дно нековзне, тому перекинути його буде непросто. Вона безпечна для хатніх тварин, проста в складанні та чищенні й ідеально підходить для подорожей. Максимальна вантажність: 5 кг.
ОСОБЛИВОСТІ:
- комфортність перевезення
- залізні двері
- просторий салон
- екологічно чистий матеріал
- високий ступінь зносостійкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴





