
Букет із штучних квітів. Тюльпан із шовку на стеблі. 10 квіток. 340 мм. КОЛІР В АСОРТИМЕНТІ.
124 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M1475
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оживи свій простір неймовірно реалістичними букетами зі штучних квітів. Яскраві тюльпани на стеблі створені із високою уважністю до деталей, щоб забезпечити максимально природний вигляд. Квітка виглядає красиво, повторюючи точну форму живої рослини. Зроблена з матеріалу не алергенного, з ним поруч безпечно знаходиться і дітям, і тваринам, усім, хто може мати алергію на рослини. Чудово виглядає у вазі.
Ідеальний вибір для декорування будь-якого простору – від домашнього інтер'єру до весільних чи корпоративних заходів. Чаруйте красою без обтяжливого догляду – оберіть штучні квіти, які завжди залишаються свіжими та чарівними.
Ціна вказана на один букет.
ОСОБЛИВОСТІ:
- максимально реалістичний
- матеріал: текстиль, пластмаса та метал
- висота квітки - 50 мм
- діаметр квітки - 20 мм
- діаметр листя - 150 мм
- кількість квітів - 10
- кількість гілок - 5
- кількість листя - 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стебла | Пластик, Метал |
| Матеріал квітки | Тканина |
| Матеріал листя | Пластик |
| Загальна довжина рослини | 34 см |
| Діаметр квітки | 2 см |
| Розташування квітів | На кущі |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Букет |
| Основа | не передбачена |
| Висота | 340 мм |
| Складові елементи | штучне листя, Стовбур, штучні квіти |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Тканина |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴



