
Конфеті на день народження різнобарвні. Цифра 18. Наповнювачі для повітряних куль. 1х1 см. Серпантин і конфетті.
47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці яскраві конфетті у формі 18 років різнокольорові стануть чудовим вибором для створення святкової та романтичної атмосфери. Конфетті використовуються для різних типів заходів та свят, як елемент декору та наповнювач для куль. Вони не злипаються, не електризуються. Колір яскравий та насичений. Конфетті широко використовується при проведенні громадських заходів, таких як ювілеї, вечірки, весілля та дні народження.
ОСОБЛИВОСТІ:
- для прикраси зали, столів, фотозони
- яскравий та насичений колір
- наповнювач для кульок
- створють святковий настрій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Серце |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 см |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина: | 100 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика изделия | Свято |
| Основні | |
| Тематика свята | День народження, День Святого Валентина, Дитяче свято, Анімоване свято, Весілля |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴


