
Конфеті святкове блискуче. Червоні серця. Наповнювачі для повітряних куль. 1х1 см. Серпантин і конфетті.
47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці яскраві конфетті у формі сердець червоного кольору стануть чудовим вибором для створення святкової та романтичної атмосфери. Конфетті – серця використовуються для різних типів заходів та свят, як елемент декору та наповнювач для куль. Вони не злипаються, не електризуються. Колір яскравий та насичений. Конфетті широко використовується при проведенні громадських заходів, таких як вечірки, весілля та дні народження.
ОСОБЛИВОСТІ:
- для прикраси зали, столів, фотозони
- яскравий та насичений колір
- наповнювач для кульок
- створють святковий настрій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Сердечка |
| Тип | Серце |
| Тематика свята | День народження, День Святого Валентина, Дитяче свято, 8 березня, Анімоване свято, Весілля |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика изделия | Свято |
| Розміри | |
| Довжина: | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴


