
Будиночок кігтеточка лежанка Nobleza складаний з іграшкою для хатніх тварин із сизалю та кількох секцій. Д48хШ35хВ29 см..
1 841 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40303XV0
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраще улюбленим вихованцям, які потребують особистого простору. Двоповерховий складаний будиночок для кішок Nobleza сірого кольору являє собою куб із закритою нижньою частиною з іграшкою для гри та відпочинку та відкритою верхньою лежанкою. Будиночок виготовлений з високоякісного сизалю, підходить для заточування кігтів. До комплекту входять прохолодний килимок, оксамитова підкладка та знімна кігтеточка, яка кріпиться на липучках.
ОСОБЛИВОСТІ:
- 3 в1: лежанка, іграшка та кігтеточка
- двоярусна складана конструкція
- високоякісний сизаль
- затишок і почуття безпеки
- легко чиститься
- сучасний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Сизаль |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Знімний матрац |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратний |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841 ₴






