
Будиночок повстяний для котів Nobleza. Лежанка-дряпка. Д50хШ50хВ63 см.
1 082 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: B40303JA3
+380 (68) 987-65-35
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраще улюбленим вихованцям, які потребують особистого простору. Завдяки лаконічному сучасному дизайну будиночок повстяний Nobleza стане прикрасою інтер'єру та найулюбленішим куточком вашої кішки. Забезпечує тварині затишне місце для сну чи відпочинку, захищаючи його простір від протягів та сторонніх звуків. Виготовлений з високоякісної повсті - міцного та м'якого матеріалу, який добре пропускає повітря, чудово тримає форму та не накопичує пил.
ОСОБЛИВОСТІ:
- високоякісна повста
- комфорт і затишок
- легке прання і чищення
- сучасний дизайн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobleza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Повсть |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴




